į pradžią turinys susisiekite  
INSTRUKCIJOS / PATARIMAI » XBOX 360
Xbox 360 naujo pultelio "pririšimo" gidas (pultelis)

Norint tai padaryti, Jums reikia įjungti pultelį ir paspausti sinchronizavimo mygtuką pultelio priekyje, šalia plačios jungties. 

Ant pultelio pradės ratu suktis lemputės. 

 

 
 
Xbox 360 naujo pultelio "pririšimo" gidas (konsolė)

Tada paspauskite sinchronizavimo mygtuką ant Xbox 360 konsolės. 

Pultelis „prisiriš“ ir galėsite valdyti konsolę.

 
 
Xbox 360 žaidimų įrašymas RGH/JTAG konsolei

Pasidarius RGH/JTAG dažnai iškyla klausimas, kaip įsirašyti žaidimus į savo Xbox 360 konsolę? Yra įvairių būdų tai padaryti, todėl galite pasirinkti sau patį patogiausią.

 

Prieš keliant žaidimą į Xbox 360 konsolę, reikia jį sukonvertuoti į Games on Demand [GOD] formatą. Tam yra naudojama ISO2GOD programa (Mac vartotojams tinka EXiso). Šią programą galite atsisiųsti iš interneto nemokamai.

Naudojimas: pasileidus programą ISO2GOD pasirenkame Add ISO, atsidariusiame naujame lange – Image Location (nurodykite kur yra žaidimas, kuris bus konvertuojamas). Output Location (direktorija, į kurią bus saugomas sukonvertuotas žaidimas). Padding Removal paliekame Full ISO Rebuilt bei nuimame varnelę, kad nebūtų išsaugoti nereikalingi failai (Save Rebuilt ISO image).Temporary Location for Rebuilt ISO – laikina direktorija, skirta laikiniems failams (nurodykite, bet kokį katalogą).

 

Žaidimų paleidimas iš išorinio HDD arba USB flešiuko

Tiesiog prijunkite išorinę laikmeną prie savo kompiuterio. Įsikeliate jau su iso2god sukonvertuotą žaidimą ir paleidžiate su Freestyle dash arba Xex meniu. USB atmintinė arba HDD turi būti Fat 32 formato, nes tokiu formatu yra paremta  Xbox 360 konsolė. Besibaiminantiems, kad fat 32 failų sistema nepalaiko didesnių failų nei 4 gb, vertėtų žinoti, kad Iso2god sukonvertuotas žaidimas būna išskaidytas į daug mažų failų viename kataloge, o ir žaidimo dydis yra mažesnis už tą, kurį atsisiunčiate iš interneto. Netgi, kai kurie Kinect žaidimai sukonvertuoti Game on demand formatu užima 1.5 gb (ir tai nereiškia, kad žaidimas bus apkarpytas), kai vien tik disko atvaizdas užima 7.5 gb. Todėl žaidimų galite sutalpinti daug daugiau ir turint 120 gb hdd (jų telpa apie 16). Jei savo Xbox naudojate Freestyle dash, tai žaidimus galime kelti į bet kurį katalogą, tačiau turite Freestyle nustatymuose [Manage Game Paths] nurodyti katalogą, kuriame bus žaidimai.

 

Žaidimų įkelimas į Xbox 360 vidinį diską su USB rakto arba su išorinio HDD pagalba

USB raktas arba išorinis HDD turi būti suformatuotas FAT 32, kad atpažintų konsolė. Per Freestyle ar Aurora, nueiname į File Manager įrankį (vienoje pusėje atidarome hdd1 → Content → 0000000000000000, kitoje – USB raktą, arba išorinį HDD) ir pasižymime sukonvertuotą žaidimo katalogą (pultelyje X mygtukas ), kurį norėsime perkelti. Laikant RB arba LB mygtukus (rodyklės turi rodyti į tą pusę, į kurią kopijuosite), pultelyje spaudžiame A (copy) mygtuką. Perkrovus Freestyle arba iš naujo įjungus konsolę žaidimas atsiras Xbox 360 Games skiltyje.

 

Kompiuterį pajungti į vidinį namų tinklą su interneto kabeliu arba Wi-Fi

Tai yra pats patogiausias ir paprasčiausias būdas. Prijungus prie tinklo Xbox konsolė iš karto gaus jai priskirtą IP, kurį galima pamatyti per Freestyle dash kairėje pusėje apačioje pvz.: 192.168.1.10). Po to per kompiuteryje įdiegta FTP klientą (rekomenduoju Filezilla). Suvedate konsolei priskirtą IP adresą – username: xbox, password: xbox., ir tada galima žaidimus persikelti tiesiai į savo konsolę. Jei perkėlinėsite daugiau žaidimų nusistatykite, kad konsolė neišsijungtų praėjus valandai.