į pradžią turinys susisiekite  
PS2 ŽAIDIMŲ PRAĖJIMAI, PATARIMAI, KODAI
Resident Evil - Code: Veronika X

"Resident Evil" - Code: Veronica" pirmą kartą buvo išleistas konsolei "Sega Dreamcast". Tuo metu žaidimas padarė neišdildomą įspūdį visiems ir tai buvo viena iš priežasčių pirkti 128 bitų SEGA konsolę. Po kurio laiko pasirodė "Resident Evil - Code: Veronica Complete". Vėl tam pačiam "Sega Dreamcast". Tai yra tas pats žaidimas, bet su papildomomis scenom ir su kai kuriais patobulinimais.

Vėliau bendrovė "Capcom" nusprendė išleisti "Resident Evil - Code: Veronica Complete",  -  PlayStation 2 konsolei, bet pavadinimu "Resident Evil - Code: Veronika X." 

Trumpai apie siužetą.

Taigi, Claire Redfield (pažįstama iš antrosios "Resident Evil" dalies), po to, kai pabėgo iš Raccoon City, nusprendžia ieškoti savo brangiojo brolio Chris'o. Ir po kai kurių klajonių patenka į Ramiojo vandenyno salą, kurioje pilna įvairių monstrų. Bet paaiškėja, kad Claire nėra vienintelė, kuri nori pabėgti iš šios prakeiktos vietos. 17 metų vaikinas Steve, taip pat bando rasti kelią į laisvę.

Kartu, jie turi daugiau galimybių išgyventi. 

Mūsų pagrindiniai priešai yra dvyniai, Alfred ir Alexia Ashford, kurie svajoja užvaldyti visą pasaulį. Tiksliau, pasaulis bando užvaldyti Alexia, su kuria mes susitiksime arčiau žaidimo pabaigos, o Alfredas jai padeda. Piktoji Alexia sukūrė naują virusą, pavadindama jį, savo tolimo protėvio garbei - gražuolės, vardu Veronika. O, kad patikrinti, ar vakcina veikia, ji susileido ją sau ir 20-čiai metų krito į anabiozę.

Tarp monstrų, norinčių maitintis jūsų šviežia mėsa, yra ir nauji, ir seni individai. Pusiau supuvę zombiai, Hunter's iš "Resident Evil" pirmosios dalies, įniršę  "Dobermanai", erzinantys šikšnosparniai, pikti monstrai su išsitempiančiomis galūnėmis, nedideli albinoidai, kurie sugeba vandenyje išaugti iki labai didelių gabaritų, milžiniški vorai ir musės, smulkios skruzdėlės ...

Apie bosus galima pasakyti tik tai, kad jie yra patys geriausi visos serijos "Resident Evil" istorijoje. 

Resident Evil žaidimo procesas  Code: Veronika X, praktiškai nepasikeitė.

Vaikštome, žudome monstrus, renkame šaudmenis ir pirmosios pagalbos vaistinėles. Norėdami išsisaugoti, turime rasti rašalo juostelę ir rašomąja mašinėlę. Jų yra pakankamai daug: apie 50 per visą žaidimą. 

Valdymas išliko tas pats, išskyrus naują judesį: laikydami "žemyn" nuspauskime "X" ir nedelsdami pasukime 180 laipsnių. 

Žaidime Resident Evil - Code Veronica X, mums, žinoma, bus ką priešpastatyti, kovojant su baisiais monstrais. Mūsų paslaugoms yra geras ginklų arsenalas. Nuo tradicinių kulkosvaidžių, nupjautavamzdžių, snaiperio šautuvų, raketų paleidikliu ir kitais medžiojo atributais, bet kokiam biologiniam blogiui.

Claire Redfield atvyksta į paslaptingą korporacijos "Umbrella" bazę, kad surastų savo brolį Chris Redfield. Tačiau tuo momentu, kai ji ten atvyksta, ant bazės įvykdomas užpuolimas. Apsaugos sistema sugedo, o gamybos teritorijoje atsiranda masė zombių ir daug siaubingų monstrų iš "Umbrella" laboratorijų. 

Košmaras prasideda iš naujo! 

 

Žaidimo įpatumai:

- neprilygstamas žaidimo procesas 

- nauji ginklų tipai

- išsišakojanti siužeto linija

- nuostabi grafika ir muzikinis apipavidalinimas

 

 

Tekstas ruošiamas