į pradžią turinys susisiekite  
PSX ŽAIDIMŲ PRAĖJIMAI, PATARIMAI, KODAI
BattleTanx - Global Assault [Patarimai, Kodai]

Tankų simuliatorius. "Battle Tanx" veiksmas vyksta poapokaliptiniame pasaulyje,  pasaulio sostinių griuvėsiuose (Londone, Berlyne, Vašingtone ...). Be pagrindinės kompanijos, žaidime yra numatytas multipayer ir keletas papildomų žaidimo režimų - Deathmatch, Capture the Flag.

Viskas, ką matote, gali būti sunaikinta: pastatai, gatvių apšvietimas ir t.t. 

Sprogimai, smarkus gaisras, dulkės, kylančios iš griuvusių pastatų, viskas atrodo įtikinamai. Žaidime yra 12 skirtingų tipų tankų. Visi modeliai yra skirtingi pagal išvaizdą ir charakteristikas. Be šaunamųjų ginklų, tankuose gali būti įrengti nuotolinio valdymo sviediniai, ugniasvaidžiai, lazeriai ir kiti geležies gabalai, kurie viską naikina. Kompanijos režimu atliksite misijas.

Tank-simuliator žaidimas

plačiau
 
Army Men 3D [Patarimai, Kodai]

Kulkosvaidžiai, granatsvaidžiai, minosvaidžiai, sprogimai, žodžiu, karas...!

Žaidime "Army Men 3D" viskas kaip tikrame kare, tik plastmasiniai žali arba geltoni vyrukai :). Vienas geriausių žaidimų, skirtų Sony PS1 konsolei, "Army Men 3D", įgijo populiarumą tarp visų gerbėjų pašaudyti ir pavairuoti senas karines transporto priemones. Įdomi atmosfera ir įdomus žaidimo būdas. Maži žmonės praranda savo šalmus, kai jiems pataiko galvą, jie pradeda tirpti kaip ledas, kai į juos šaudo iš ugniasvaidžio.

Third - person shooter žaidimas

plačiau
 
Akuji The Heartless [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

Akuji The Heartless yra įspūdingas pasakojimas apie vampyrą, kuris, savo gyvenimo tikslu padarė, kerštą žmonėms, kurie jį nužudė per savo vestuves. Labai toli nuo šviesaus ir linksmo "Gex-o" dizaino. Tačiau žaidimas gali būti lyginamas su kitu "Crystal Dynamics" sėkmingai sukurtu žaidimu iš vampyrų gyvenimo - "Legacy of Kain". Akuji The Heartless su unikalia košmarų atmosfera gali būti vadinamas geriausiu 1998 metų pabaigos leidimu. Voodoo paslapčių tematikos kūrime, Akuji žaidėjui suteikia galimybę naudoti tradicinius ginklus (šiuo atveju kardą) ir magiją, veikiančią per atstumą. Paskutiniu atveju galite pereiti prie snaiperio režimo, kai vaizdą matote priešininko akimis. Dėl didesnio tikslumo yra net taikinys žvilgsnyje. Žaidimas stebina įvairiais kraštovaizdžiais, pradedant nuo niūrių kapinių ir baigiant paslaptingomis pelkėmis. Tačiau žaidimo metu jums teks susidurti ir kovoti su visų rūšių monstrais, kurių kovos savybių spektras daro neišdildomą įspūdį.

Action - Adventure žaidimas

plačiau
 
Silent Hill [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

Silent Hill žinomas kaip ramus kurortinis miestelis. Bet prisiminimai apie siaubingą gaisrą, prieš septynerius metus, vis dar gyvi žmonių atmintyje. 

Po žmonos mirties, prieš keturis metus, Harry gyvena vienas, kartu su savo septynmete dukra Cheril. Ji nuolatos prašo tėvo nuvykti i Silent Hill pailsėti. Ir Harry nusileido.

Dėl automobilio gedimo jie privažiuoja prie Sillent Hill‘o jau vėlai vakare, vingiuodami keliu per kalvas.

Pro mašiną pravažiuoja policininkas, nužvelgdamas Harry pro šalmo skydelį ir greitai nuvažiuoja toliau. Netrukus Haris pastebi sudaužytą motociklą ant kelio. Bet vairuotojo niekur nesimato. Tuo tarpu, tamsiame kelyje, tiesiai priešais Harry džipą, netikėtai pasirodo kažkokia tamsi figūra...

Po kiek laiko, atsipeikėjęs ir išlipęs iš sudaužyto savo automobilio, Harry mato, kad jau diena, o Cheril niekur nematyti. Kur ji prapuolė? Miestelis atrodo ypatingai tylus... Jis atrodo kaip išmiręs ir apgaubtas tirštu rūku. Ir be to, netikėtai šiuo metų laiku, ėmė kristi sniegas. Kažkas aiškiai ne taip su šia vieta. Kas čia vyksta? Ir Harry eina į miestelį ieškoti savo dukters...

Third - Person  Survival Horror žaidimas

plačiau
 
Resident Evil 2 Dual Shock [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

Pasiruoškite susitikti su savo personaliniu siaubu ir pasistenkite išgyventi šiame žaidime. Virusas užpildo mirtimi Racoon City miestelį. Jūs valdote Leon S. Kennedy ir Claire Redfield, kurie atsiduria viso šio košmaro centre. 

Kaip ir ankstenėje Resident Evil dalyje, duodamas pasirinkimas, vieno iš dviejų personažų. Veiksmo vieta iš niūraus dvaro, persikėlė į viruso apimtą Racoon City miestelį. Pagrindiniams herojams reikės išsisukti iš šios situacijos per minias gyvų numirėlių, gigantiškų vorų ir kitų monstrų, sukurtų korporacijos "Umbrella".

Žaidime atsirado naujų ginklų, tokių kaip uzi, gatlingo kulkosvaidis ir arbaletas. Grafika taip pat pakilo į aukštesnį lygį.

Šita, Resident Evil 2, versija, palaiko DualShock. Dar yra papildomi žaidimo režimai.

Third - Person  Survival Horror žaidimas

plačiau
 
Resident Evil 3: Nemesis [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

"Nemesis"

Resident Evil 3 prasideda lygiai prieš parą iki įvykių Resident Evil 2. Jūs žaidžiate su Jill Valentine. O aplinkui, miestelio Racoon City gyventojai, masiškai virsta Zombiais. Žaidimo eigoje sužinosime kas įvyko su S.T.A.R.S., Chris Redfield, Barry Burton ir Jill Valentine.

Siužetas užpildo nišą visoje Resident Evil istorijoje. Dalinai iki Resident Evil 2, dalinai po pabaigos Resident Evil 2. Aplankysite daug įdomių vietų. Jill ištyrinės miesto gatves ir alėjas, pabuvos policijos nuovadoje, kur Leon ir Clair pradeda savo odisėją. Šiame nesibaigiančiame košmare, laipiosim po gaisrines kopėčias, vingiuotus koridorius ir takelius, patiriant nuostabius erdvės pojūčius ir judėjimo laisvę. 

Third-Person  Survival Horror žaidimas

 

plačiau
 
Parasite Eve II [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

Žaidimo Parasite Eve 2 veiksmas vyksta Los Angeles'o mieste... Praėjus trims metams po tragiškų įvykių  New York'e, tų dienų herojė Aya Brea, vėl pasirodo ant scenos tam, kad  padėtų tašką košmarui, vykstančiam čia, iki jos atvykimo.

4 rugsėjo, 2000 metų...

...Praėjus trims metams po tragiškų įvykių  New York'e, Mitochondrijos sugrįžo. Bet jau Los Angeles, kur Aya dirba FTB agente, slaptame skyriuje MIST.

Žaidimas smarkiai pasikeitė lyginant su pirmąja dalimi.

Pasikeitė grafika, žaidimo procesas ir pasipildė šaunamųjų ginklų arsenalas.

Žaidimas įgavo labiau globalinį charakterį, kaip siužetu, taip ir veiksmais.

Pabuvosite Mojave dykumoje, apleistose kasyklose ir slaptoje laboratorijoje. Sutiksite daug naujų herojų, kurie vienaip ar kitaip susiję su mitochondrijų paslaptimis.

Bet svarbiausia, priartėsite prie Aya paslapties...

Third - Person  Survival Horror žaidimas

plačiau
 
The X-Files: The Game [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

Po penktojo teleserialo X-Files sezono pabaigos, jo įkūrėjas ir įkvėpėjas Cris Carter, ryžosi kiek paįvairinti savo kūrinį. Dauguma serialo gerbėjų, buvo įsitikinę, kad kompiuterinis žaidimas, anksčiau ar vėliau, turi būti. Taip ir įvyko.

Dėka Hyperbole Studios ir Fox Interactive (ir giganto Electronic Arts, pristatnčio žaidimą Europoje), žaidimas išvydo pasaulį.

Jei manote, kad esate "X-Files" gerbėjas, netgi nesvarstysite dėl keturių diskų, žaidimų kolekcijai, naudingumu. Ir taip yra aišku, kad jums to reikia. X-failai, kaip ir dauguma žaidimų projektų, paremtų gerai žinomomis filmų licencijomis, pasirodė yra labai dviprasmiškas žaidimas, tačiau, tuo pačiu metu, labai įdomus ir gal truputį neišbaigtas.

Tiesą sakant, šis žaidimas yra nepriklausomas X-Files serijos epizodas, su specialiai užfiksuotomis scenomis, kurių jūs negalėsite matyti niekur kitur, išskyrus patį žaidimą. Ta pati veikėjų, režisierių ir operatorių komanda dirbo kuriant žaidimo epizodus, todėl galite drąsiai tikėtis iš "X-Files: The Game" aukščiausios kokybės aktorių žaidimo, didelio masto šaudymo ir atitinkamos atmosferos.

Interactive movie - adventure žaidimas

plačiau
 
Alone in the Dark: The New Nightmare [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

Alone in The Dark - tai ne Resident Evil, nors vietomis panašumo yra daug. Resident Evil gąsdina nedažnai, bet stiriai, panaudojant netikėtumo elementus. Silent Hill, tokiu būdu, yra pažengęs stipriai toliau savo konkurentų.

Šis žaidimas, mus laiko pastovioje baimėje ir įtampoje. Aplinka, garso efektai ir muzika, sukuria nuolatinės baimės atmosferą.

Third - Person  Survival Horror žaidimas

 

plačiau
 
The Fifth Element [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

"Activision" labai laiku išleido naują žaidimą tuo pačiu pavadinimu, su Bruce Willis ir Milla Jovovich. Bet ne tik todėl, kad "The Fifth Element" turėjo tapti absoliučiu hitu ar žaidimų standartu ir užimti svarbią vietą tikrų žaidėjų kolekcijoje.

Pagerintas "Nightmare Creature" variklis užtikrina puikų valdymą, interaktyvumą ir dinamišką žaidimo veiksmą.

Jūs kontroliuojate vieną iš dviejų herojų - Korbeno Dallaso ar Leeloo (puikia ir tobula būtybe, kuri vienintė gali išgelbėti pasaulį nuo velniškų Zorgo intrigų). Ir nors galvosūkiai yra gana paprasti, žaidimas orientuojasi į energingus veiksmus ir reikalauja tikrų "platforminių žaidimų" įgūdžių.

Third - person action žaidimas

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   >  >>