į pradžią turinys susisiekite  
PSX ŽAIDIMŲ PRAĖJIMAI, PATARIMAI, KODAI
Brigandine - Legend of Forsena [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

Brigandine - Legend of Forsena yra RPG strategija nuo žaidimo "Kartia" kūrėjų. Žaidime jūs turite užkirsti kelią piktam imperatoriui sunaikinti Forsena žemyną, siaubingame kare prieš kaimynines šalis. Savo ruožtu, kovodamas kaip vienas iš Rune riterių, jūs bandysite  atnešti taiką į Forsenos žemę.

Amžina gėrio ir blogio kovos tema, kurioje drąsūs riteriai priešinasi burtininkams ir tamsioms jėgoms, norinčioms užgrobti nuostabų ir pasakišką pasaulį, įstumti į chaosą ... 

Puiki strategija / RPG, panašiai kaip "Magic and Sword", herojai leis jums tiesiogiai dalyvauti šiame ginče.

Strategy-Role-player žaidimas

plačiau
 
Blood Omen - Legacy of Kain [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

Žaidimo "Blood Omen - Legacy of Kain" veiksmas vyksta "Nosgoth" fantazijų pasaulyje. Pagrindinis herojus vardu Kain, sustoja nakčiai viename iš karalystės dvarų. Deja, ar laimei, su nakvyne jam nepavyko ir giliai naktį, pagrindinis personažas atsiduria gatvėje, banditų apsuptyje. Nepaisant drąsos, Kain'as žūsta ... Tikri  nuotykiai prasideda, kai protagonistas atsibunda kriptoje, vampyro įvaizdyje! Žaidime rasite: įvairių ginklų, šarvų ir magijos. Oro sąlygos ir paros laikas turi įtakos jūsų herojaus būsenai.

Action - adventure žaidimas

plačiau
 
Breath of Fire 3 [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

Breath of Fire siužetas pasakoja apie karą tarp dviejų klanų - Tamsiųjų ir Šviesiųjų Drakonų. Pagrindinis personažas, berniukas vardu Ryu yra paskutinis iš Šviesiųjų, ir per visą žaidimą bandys padaryti savo pasaulį geresnę vieta.

Berniukas, turi paslaptingų gebėjimų,  gali virsti drakonais. Jis ieško tiesos apie savo kilmę, taip pat padeda rasti draugų Ray ir Teepo. Žaidimas yra padalintas į dvi dalis, kai Ryu yra mažas ir kai jis vyresnis. Kelyje jam padės įvairūs personažai. 

Žaidimas padarytas tradiciniu vaidmenų žaidimų stiliumi (RPG).

Role - player žaidimas

plačiau
 
Dino Crisis [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

Sukurtas pagal "Resident Evil" įvaizdį ir panašumą, "Dino Crisis" vargu ar paliks kanors abejingu, šios žaidimo serijos gerbėjų.

Siužetas:

Nepripažintas jaunas mokslininkas, profesorius Edward Kirk, imitavęs savo mirtį, pasitraukė nuo civilizacijos į Aybes salą, kur tęsė projektą dėl ekologiško kuro. Sužinoję, kad mokslininkas dar yra gyvas, šio pasaulio "tėvai" nusprendė jį ištraukti iš salos, išsiųsdami ten specialųjį pajėgų būrį.

Atvykus į Kirko slaptą bazę, desantininkai ten aptiko, to, ko net negalėjo tikėtis - gyvus dinozaurus! ..

Jus žaidžiate už šio spec., būrio narį, už simpatišką merginą Reginą. Kartu su savo kolegomis, Gale ir Rick, ji turės sužinoti, kas vyksta šioje prakeiktoje saloje!

Third - Person  Survival Horror žaidimas

plačiau
 
Dino Crisis 2 [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

Veiksmas vyksta 2010 metais. Po pirmosios dalies įvykių praėjo vieneri metai ...

Ištuštėjusi karinė bazė, neišmatuojamos džiunglės, nepakeliamas atogrąžų karštis ... Nepaaiškinamų ir stingdančių kūną įvykių eilė, vėl atveda pagrindinius Dino Crisis herojus į prakeiktą Izis salą, pilną kraujo ištroškusių dinozaurų! Visa gigantiškų ir visiškai nekontroliuojamų roplių kariuomenė išsilaisvino iš slaptos laboratorijos kazematų. Kaip tai atsitiko? Kieno kaltė? Kada? - lieka tik išsiaiškinti.

Ir tik geležiniai nervai, išvystytas sumanumas ir patikimi pistoletai, padės pereiti visus pragaro ratus, šioje Mirties terariume ...

Third - Person  Survival Horror žaidimas

plačiau
 
Powerslave (Exhumed) [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

Žaidimas taip pat žinomas pavadinimu [PowerSlave] ir [A.D. 1999: Pharaoh's Revival].

Žaidime Exhumed, keliausime tyrinėti didingus senovės Egipto pastatus, kur pilna įvairaus sudėtingumo koridorių ir kambarių. Nuodingi skorpionai ir mumijos, lauks mūsų už kiekvieno kampo. Daug daug šaudymo ir nemažai galvosūkių. 

Požeminė archeologinė ekspedicija ieškanti senovės brangenybių, kuo toliau, tuo labiau įsitraukia į tamsiųjų laikų istoriją, kur vis labiau tampa nepaaiškinama kas bus toliau ...

Pasirodo, kad giliai po žeme, egiptiečiai palaidojo blogį, ne iš mūsų laikų, ir ne iš mūsų pasaulio... Ir dabar jie tapo ekshumuoti!

3D First - person shooter žaidimas

plačiau
 
Quake II [Patarimai, Kodai]

Nėra kažką daugiau papasakoti apie "Quake II" žaidimą, visi puikiai žino, kad tai nuostabi pirmojo asmens šaudyklė, geriausia savo laiku.

Žaidimas yra ne tik puikus žaidžiant vienam, bet ir gražus žaidimas poroje su draugu ar draugais. Žaidimas palaiko iki 4 žaidėjų.

O kokią galima padaryti mėsmalę....

Jei dar nesate žaidęs Quake 2 ant "PlayStation", rekomenduoju susipažinti.

"Quake II" pradžiugins žaidimo dinamika ir grafika.

First - person shooter žaidimas

plačiau
 
Doom [Patarimai, Kodai]

Kultinis kompiuterinis žaidimas, kurį 1993 m. Gruodžio 10 d. Išleido kompanija "id Software", yra vienas iš labiausiai žinomų ir populiarių, pirmojo asmens šaudyklės, žanro produktų. Kai kuriais skaičiavimais, šiame žaidime žaidė bent 150-160 milijonų žmonių. Jis iš esmės turėjo lemiamą idėjinę įtaką tolesnei žanro plėtrai. 

Netolimoje ateityje mokslininkai susirūpino momentinio perkėlimo problema ir pradėjo atlikinėti teleportacijos eksperimentus. Bandomuoju poligonu buvo pasirinkti du Marso palydovai. Per eilinį eksperimentą vienas iš palydovų dingo, o per atidarytą portalą, kitame palydove, iš pragaro, įvirto monstrų srautas. Mažai kam pavyko išgyventi. Tarp jų yra "Icosmic" pėstininkas, už kurį turėsite žaisti. Jūsų tikslas bus išeiti gyvam iš šio pragaro, kur kiekvienas susitikimas su priešais, kiekvienas metras gali būti paskutinis.

First - person shooter žaidimas

plačiau
 
Final Doom [Patarimai, Kodai]

Antrasis legendinis priedas prie Doom.

Skirtingai nuo likusių Doom, šitas turi daugiau žiaurų veiksmų, dėl daugybės priešų, nedidelio kiekio šovinių ir daugybės spąstų, pateiktų lygiuose. 

Ir jei jūs galėsite pereiti 30 lygį be kodų, "Nightmare" sudėtingumo lygyje, tada galite pasistatyti sau paminklą.

First - person shooter žaidimas

plačiau
 
Road Rash 3D [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

Road Rash, tai beprotiškos motociklų lenktynės. Žaidimo tikslas yra labai paprastas - visomis priemonėmis pirmam pasiekti finišo liniją (arba būti trijulėje pasiekusių). Dėl tokio puikaus žygdarbio virš jūsų prapliups kuklus, bet tikras lietus iš pinigų. Pinigai, apskritai, naudingas dalykas...

Taip kad nesitikėkite lengvos pergalės, nes dar penkiolika tokių pačių baikerių, kurie tapo tokie pažįstami, neleis jums tapti "gudresniu" už juos.

Skirtingai nuo ankstesnių žaidimo dalių, oponentai susibūrė į gaujas, kurios nori sudeginti daug benzino, kad pasiektų finišą pirmieji.

Nuostabios 3D lenktynės motociklais.

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   >  >>