į pradžią turinys susisiekite  
PSX ŽAIDIMŲ PRAĖJIMAI, PATARIMAI, KODAI
007- Tomorrow Never Dies [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

Žaidimas remiasi tuo pačiu pavadinimo filmu "Tomorrow Never Dies", kuriame pasakojama apie bebaimį agentą James'ą Bond'ą, žinomą kodiniu pavadinimu 007. Kaip ir filme, jūs turite daug šaudyti, vairuoti automobilį ar net slidinėti.

Kaip suprantame, žaidimas yra apie patį populiariausią agentą. Jūs turite tapti žymiausiu slaptųjų tarnybų atstovu James'u Bondu. Jūsų laukia neįtikėtini nuotykiai įvairiose pasaulio dalyse, kurių sėkmė lems pasaulinę ateitį. Kaip ir bet kuris slaptasis agentas, turėsite puikų ginklų arsenalą ir kitas specialias priemones, kurios leis jums susidoroti su visais pasaulio  ramybės oponentais.

Labai gera, jei nepasakyti labai gera, šaudyklė. Pagal nepamirštamą muzikinę temą, jūs turite sunaikinti visų rūšių piktus vaikinus ir kaip visada - "sausam išlipti iš vandens". Patys įvairiausi lygiai, užpildyti įvairiais spąstais ir paslaptimis. Žaidimas padarytas gana gerai. Galbūt fonas yra šiek tiek neryškus, tačiau tai nesumažina bendro įspūdžio. Kaip visada, yra būtinų, tokių panašių žaidimų atributų: snaiperio režimas, ginklų keitimas ir t.t

Third - person shooter žaidimas

plačiau
 
007- The World Is Not Enough [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

Jo vardas yra Bond'as ... James Bond'as ... Dar vienas puikus nuotykių žaidimas apie geriausią anglų žvalgybos M-I6 agentą. Puiki pirmojo asmens šaudyklė, daugybė įvairių ginklų, puikus filmo "The World is not Enough" siužetas, įvairios šnipinėjimo priemonės ir labai gera grafika, padarė šį žaidimą tiesiog puikiu ...

First - person shooter žaidimas

plačiau
 
Blasto [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

Galaktikoje vėl neramumai. Taigi, atėjo laikas superherojui, kuris slepiasi po kauke ir slapyvardžiu "Blasto". Jis išvalys pasaulį nuo kosminių piratų, išsiūs ateivius namo ir privers kontrabandininkus pereiti muitinę. Begalinis šaudymas, važiavimas, šokinėjimai per bedugnę ir didžiuliai bosai - visa tai, savo kelyje, sutiks mūsų herojus. Ir todėl jam reikės jūsų pagalbos, kad būtų galima susidoroti su nusikaltėliais ir padaryti tvarką galaktikoje.

Third - person shooter žaidimas

plačiau
 
C-12: Final Resistance [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

Šio žaidimo įvykiai vyksta netolimoje niūrioje, poakopaliptinėje ateityje. Ateiviai pavergė mūsų planetą ir prigamino kiborgų - žudikų. Žmonijai gresia išnykimas ...

Nė velnio! Iš tiesų, tokioje situacijoje, visada atsiras drąsus herojus, kuris tikrai ištaisys padėtį.

Tokiu herojumi tampa leitenantas Vaughan, už kurį ir bus žaidžiama.

Third - person shooter žaidimas

plačiau
 
Casper [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

Kas galėjo pamanyti, kad pirmasis žaidimas apie Casper ant PS1 konsolės būtų kvestas? Bet, tai iš tiesų yra kvestas! Pas labiausiai draugišką vaiduoklį pagaliau  atostogos! Senajame dvare, kuriame Casper gyvena su savo broliais, pasirodė nuomininkai. Casper'as turi su jais susipažinti ir įrodyti, kad ne visi vaiduokliai mėgsta bauginti žmones. Tačiau jo broliai jam nuolat trukdys, surengdami įvairius spąstus. Ir tik jūs galite padėti jam laimėti, šio senojo dvaro, naujų nuomininkų draugystę.

Action - adventure žaidimas

plačiau
 
China: Forbidden City [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

Žaidimo veiksmas vyksta istorinėje Kinijoje, uždraustame Beijing mieste, imperatoriaus dvare. Metai - 1775 m. Rūmuose nužudytas žinomas valdovas. Imperatorius nori, kad būtent jūs ištirtirtumėte šį incidentą. Tyrimas bus labai nelengvas, nes rūmai pilni intrigų. China Forbidden City - tradicinis istorinis švietimo žaidimas iš bendrovės "Cryo Interactive". 

Turite išstudijuoti daug dokumentų apie senovės Kinijos istoriją (žaidimas turi įmontuotą enciklopediją), atskleisti sąmokslą ir rasti nusikaltėlį. Nes kitaip būsite nubaustas pats.

Adventure žaidimas

plačiau
 
The City Of Lost Children [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

"The City Of Lost Children" buvo sukurtas pagal tuo pačiu pavadinimu prancūzų filmą su Jean-Pierre Jeanne ir Marc Carot. Bet, be pačio Carot dalyvavimo, kompiuterinės versijos autoriams "Missing Children City", monitoriaus ekrane pavyko sukurti baisų ateities miestą. Iš išorės paliekančio tuščios ir apšiūkšlintos tvirtovės įspūdį. 

Pagrindinis herojus nėra kažkoks žudikas ar superagentas, bet maža mergaitė, vardu Miette. Tačiau yra ir piktadarys - mokslininkas Krank. Nors iki šiol šis profesorius buvo geras pilietis, studentams skaitantis lekcijas vietos universitete. Dėl nežinomų priežasčių, jis neseniai prarado, gebėjimą svajoti. Kitas, galbūt, susitaikytu su šia liga, bet ne Krank. Jis užsidaro didžiuliame dvare ir pradeda kurti mašiną, leidžiančią jam grįžti prie gebėjimo svajoti. Netrukus jis sukuria baisią mašiną, kuri sugeba atimti svajones iš kitų žmonių. 

Bet kam lemta tapti Krank auka, per ilgus izoliacijos metus atpratusio nuo žmonių? Žinoma, vaikams. Geriausiems pasaulyje svajotojams ir fantazuotojams. 

Tada Krank pradeda tikrą vaikų medžioklę...

Adventure žaidimas

plačiau
 
Civilization II [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

Civilization serijos žaidimams nereikalingas specialus pristatymas. Tai globali istorinė strategija (žingsnis po žingsnio), kurioje jums, kaip tautos lyderiui, reikia praeiti šimtmečius, tapti vienintele egzistuojančia imperija, arba palikti Žemę, išskrendant į tolimąją galaktiką Alpha Centauri. Prie šio žaidimo, kaip ir ant trečiojo "Heroes", gerbėjai prasėdėdavo paromis, plėtodami savo valstybes, tobulindami miestus su Pasaulio Stebuklais. Šį sąrašą galima testi labai ilgai... 

Real - time strategy žaidimas

plačiau
 
Clock Tower [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

Žaidimo siužeto centre yra dar vienas išgyvenęs po žudynių serijos dvare, berniukas Edward, taip pat naujai atsiradęs "Scissorman". Šis žaidimas, tai išgyvenimo siaubas, kuriame žaidėjas kontroliuoja pagrindinį veikėją ir duoda jam tam tikras komandas, pavyzdžiui, patikrinti įvairius aplinkos objektus. Žaidimo sąsaja yra panaši į 1990 m. nuotykių žaidimus ir yra truputį supaprastinta šiam, geriausiam žaidimui su pulteliu.

 Survival horror žaidimas

plačiau
 
Crow, The - City of Angels [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

Žaidimas yra pagrįstas filmo "Crow" motyvais. Pagrindinis herojus prisikėlė iš mirusiųjų, kad atkeršytų už savo ir jo sūnaus nužudymą, nusikaltėlių gaujos lyderio rankomis. Dabar jam nepabėgti nuo "Crow". Į darbą bus paleisti pistoletai, šautuvai, metalinės lazdos, peiliai ir kuokos.

Beat 'em up žaidimas

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   >  >>