į pradžią turinys susisiekite  
PSX ŽAIDIMŲ PRAĖJIMAI, PATARIMAI, KODAI
Diablo [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

Tai vienas iš labiausiai žinomų žaidimų, derinantis veiksmo ir RPG žanrus.

Diablo pelnytai turi kultinio RPG žanro statusą. Žaidimas tapo žanro įkūrėju. Tamsios fantazijos stiliaus derinys su "Hack and Slash" žanro elementais laimėjo milijonų žaidėjų visame pasaulyje širdis.

"Diablo" nusiųs jus vieną į kovą prieš priešų legionus. Prasibraunant per zombiais, demonais ir kitais pasaulietiškais piktų dvasių užpildytus požemius, turite patekti į velnio ištvą ir susidoroti su pragaro valdovu.

"Diablo" pridėjo galimybę žaisti kartu. Taigi dabar jūs galite kovoti su savo draugu petys į petį prieš ordas zombių ir demonų.

Role - player žaidimas

plačiau
 
Dune 2000 [Patarimai, Kodai]

"Dune 2000" yra viena iš geriausių realaus laiko strategijų.

"Dune 2000" - tai 9-ojo dešimtmečio pradžioje išleisto "Dune 2" remeikas.

Žaidimas pasakoja apie 3-jų karingų dinastijų karą: "Atreides", "Ordos" ir " Harkonnen" už planetą "Arrakis", kurioje rasta didžiulių "Spice" atsargų - medžiagų, būtinų tarpžvaigždinei navigacijai...

Turite pasirinkti vieną iš namų ir kovoti už visišką planetos kontrolę.

Žaidimas yra labai panašus į kitą studijos "Westwood" kūrinį (šedevrą) - "Command & Conquer" seriją, o būtent "Red Alert".

Real - time strategy

plačiau
 
Colin McRae Rally [Patarimai, Kodai]

Colin McRae Rally - geras (jei ne pats geriausias) ralio lenktynių žaidimas, kuriame yra daug žaidimo režimų. Žaidime nieko sunkaus nėra, tiesiog jums reikia atvykti pirmam. Maloniau šį žaidimą žaisti su vairu, bet jei jo neturite, tai taip pat gana įdomu su klaviatūra. Prieinama daug automobilių ir vaizdingų trasų. Lenktynėse jus lydės šturmanas, kuris rodys jums kelią.

Rally - racing žaidimas

 

 

plačiau
 
Colin McRae Rally 2.0 [Patarimai, Kodai]

Colin McRae Rally, vienas iš geriausių ralio lenktynių simuliatorius, grįžta pas mus vėl. Ko gero - geriausios lenktynės ant PSone konsolės. Jame rasite išsivysčiusį fizinį automobilio elgesio modelį greitkelyje, realią žalą, įvairias oro ir klimato sąlygas, 13 automobilių modelių, 11 trasų, esančių Suomijoje, Graikijoje, Prancūzijoje, Švedijoje, Australijoje, Italijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Galite savarankiškai keisti technines automobilio charakteristikas, kurios turės įtakos lenktynių rezultatams. Čempionato režimas leis jums išbandyti savo jėgas konkuruoti su stipriausiais viso pasaulio ralio vairuotojais. Yra "multiplayer", skirto 4 žaidėjams ir "multiplayer" režimas "arcade", skirtas 2 žaidėjams, su padalintu ekranu (split screen).

Rally - racing žaidimas

 

plačiau
 
Crash Bandicoot [Patarimai, Kodai]

Šio žaidimo pagrindinis veikėjas yra bandikutas, vardu Crash - iš išorės gana bjaurus padaras: nenatūraliai sudėtas, panašus į žmogų gyvūnas, su kvailoku snukučiu. Aplamai, ar tikrai įmanoma, kad šiomis dienomis platforminis žaidimas gali pritraukti tikrą žaidėją? Bet neskubėkite daryti išvadų. Crash Bandicoot kūrėjai sugebėjo tiek daug sudėti išmonės į šį žaidimą, realizuodami, atrodytų, standartinius, originalius triukus su tokia nuostabia tūrine grafika ir puikiu garso takeliu, kad mūsų išpūstaakis herojus gali laimėti jūsų simpatijas. O ir visi kiti žaidimo personažai, su kuriais susipažinome įžanginiame siužete, yra labai linksmi. Žaidime tikrai nėra nieko ypatingai intriguojančio.

Blogietis profesorius Neo Cortex kuria eksperimentus su gyvūnais, kad iš jų padarytų kokius tai supermonstrus. Bet kai jis užsiima Crash'u, kažkas jo velniškame automobilyje sutrinka, o Crash'as pabėga. Bet dabar jis privalo grįžti į laboratoriją, kol profesorius neužaugino žmogaus ausies ant jo merginos (Tawna) nugaros!

Party - platform žaidimas

plačiau
 
Crash Bandicoot 2- Cortex Strikes Back [Patarimai, Kodai]

Nenuraminamas profesorius Neo Cortex, sugalvojo dar vieną niekšybę. Šįkart jis išranda super galingą energetinį ginklą, tačiau jis neturi pakankamai kristalų, kad jį panaudoti. Paruošęs susitikimą su savo ilgamečiu priešu - Crash'u, gudrus mokslininkas siūlo jam bendradarbiavimą "labai palankiomis" sąlygomis. Ir pagrindinis žaidimo personažas, dėl visiško intelekto trūkumo, nedelsdamas sutinka su sandoriu. Naujųjų nuotykių metu susitiksite su jau pažįstamais ir visiškai naujais personažais. Išnaudokite naujus Crash'o sugebėjimus įveikti kliūtis, taip pat apsilankykite daugybėje naujų ir patrauklių etapų. Pavyzdžiui, pabėgimas nuo milžiniško baltojo lokio ir skrydis erdvėlaiviu, prikimšto mirtinų mechanizmų! Nepraleisk progos!

Party - platform žaidimas

plačiau
 
Crash Bandicoot 3- Warped [Patarimai, Kodai]

Crash Bandicoot 3: Warped - tai nuotykių tęsinys, visų žinomo žaidimo, Crash Bandicoot. Vargšas Bandicoot'as vėl kovos su piktu daktaru Neo Cortex'u. Piktadarys yra labai judrus ir apgailėtinas. Su Dr. N.Tropy pagalba, jis sukūrė laiko mašiną, leidžiančią dviems niekšams surinkti brangakmenius ir kristalus ten, kur jie buvo sukurti. 

Crash'as ir Koko turės dėti visas pastangas, kad priešas negalėtų įgyvendinti pasaulinio dominavimo planų.

Party - platform žaidimas

plačiau
 
CTR- Crash Team Racing [Patarimai, Kodai]

Crash Team Racing - įdomus arkadinis lenktynių žaidimas, su žinomais herojais iš populiarių Crash Bandicoot žaidimų serijos. Iš šaltos gilumos tolimojo kosmoso,  atvyko toks tipas, Nitrous Oxide vardu. Ir nevisai draugišku vizitu. Geriausias lenktynininkas visoje galaktikoje, užsinorėjo surengti lenktynes su žemės gyventojais ir paskyrė pagrindinį prizą - tolimesnis klestinčios žemės likimas. Dabar, norėdami išgelbėti pasaulį, herojai ir piktadariai turės susivienyti ir veikti kartu. Kiekvienas iš jų turi savo automobilį, su savo unikaliomis savybėmis ir charakteristikomis. Pirmiausiai turite surengti varžybas žemėje, kad nustatyti geriausią vairuotoją, kuris keliaus gelbėti pasaulį.

Party - platform žaidimas

plačiau
 
Dracula: Resurrection [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

Žaidimas tęsia nuostabų ir labai populiarų siužetą, sukurdamas nuostabią košmaro atmosferą: kraupų vilkų kaukimą, baisų pelėdos ūkavimą ir pan. Mėnulio panorama grafiškai įvykdyta taip puikiai, kad net šiurpsta oda. Video intarpai atliekami filmo lygiu, o muzika visiškai atitinka žaidimo žanrą ir sukelia tokį siaubą ir baimę, kad jūs tiesiog negalite nusėdėti vietoje. Taigi, tai yra puiki kombinacija siužeto, grafikinio išpildymo, garso ir muzikos.

Siužetas pagrįstas garsaus Brahmo Stokerio romano personažais. Knyga baigiasi tuo, kad iš kapo pakilęs Dracula buvo perdurtas į širdį mediniu kuolu ir su paskutiniais saulės spinduliais, pavirto dulkėmis. Jonathanas išlaisvino savo nuotaką, grįžo su ja į Londoną, kad išgydytų ją nuo ligos, kurią sukelia vampyrų įkandimas į kaklą.

Point-and-click adventure žaidimas

plačiau
 
Dracula 2: The Last Sanctuary [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

Klasikinis kvestas. Jūs vėl žaidžiate Jonathan Harker vaidmenyje. Įžanginiame vaizdo įraše pamatysite ankstesnio žaidimo "Dracula: Ressurection" pabaigą. Naujame žaidime vykstantys įvykiai prasideda praėjus tik savaitei, po pirmosios dalies pabaigos. Žaidimas tapo daug geresnis grafikos, muzikos ir animacijos požiūriu. Galvosūkiai yra sudėtingi, bet sprendžiami. Jie turi vidinę logiką, o mąstantis žaidėjas gali pilnai su jais susitvarkyti (na, o jeigu kartais nepavyktų, tada skaitykite mūsų paruoštą, pilną žaidimo praėjimą).

Be to, reikės parodyti išradingumą visų priešų sunaikinimui.

Point-and-click adventure žaidimas

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   >  >>