į pradžią turinys susisiekite  
PSX ŽAIDIMŲ PRAĖJIMAI, PATARIMAI, KODAI
Driver: You Are The Wheelman [Patarimai, Kodai]

Šiame žaidime jūs tapsite tikru gangsterių išvežiotoju, vardu John Tanner, policininku, kuris dirba po priedanga, vykdydamas įvairias nusikaltėlių sindikato užduotis, kad galiausiai atskleistų didelį sandorį.

Driving-action žaidimas

plačiau
 
Driver 2: Back on The Streets [Patarimai, Kodai]

Driver 2: Back on The Streets - tai 2000-ųjų metų pradžios hitas, iki šios dienos likęs daugelio žaidėjų mintyse. Populiarumas atsirado dėl "3D" grafikos, nes "GTA" tuo metu, buvo dvimatis. Taigi, pirmą kartą atsirado trečiojo asmens žaidimas su judėjimo laisve ir automobilio vagystėmis. Beje, šioje dalyje atsirado galimybė išeiti iš automobilio ir kontroliuoti herojų. Neabejotinas tų laikų hitas, skirtas "Playstation 1" konsolei. 

Kas liečia siužetą, tai jis toks: Jūs atsiduriate pačiame mafijos tarpusavio kovų įkarštyje, perėjus skersai kelio, vienam iš Čikagos mafijos krikštatėvių. Pasaulinė nusikaltėlių bendruomenė, ant jūsų, paskelbė medžioklę. Likimas mėto jus iš vieno pasaulio kampo į kitą. Vienintelė galimybė išgyventi - tarp savęs supriešinti banditų gaujas.

Driving-action žaidimas

plačiau
 
Grand Theft Auto [Patarimai, Kodai]

Žaidėjui reikės prisiimti nusikaltėlio vaidmenį, kuris gali laisvai judėti po miestą ir vykdyti įvairias misijas ar nurodymus, tokius kaip: bankų apiplėšimai, žmogžudystės ir kiti nusikaltimai.

Action-adventure žaidimas

plačiau
 
Grand Theft Auto 2 [Patarimai, Kodai]

Didžiulis miestas, tai tokios pačios džiunglės, tik akmeninės. Čia galioja savi įstatymai, nesuprantami paprastiems piliečiams. Gerai, kad jūs, ne jie. Jūs turite savo nuomonę apie pasaulį. Jūs dirbate mafijai, ir jums tai patinka. Galite viską: vogti automobilius, sunaikinti konkurentus ir organizuoti ginčų sprendimus tarp gaujų. Vienintelė kliūtis yra policija. Bet ir ji ne amžina.

Taigi, kviečiame į džiungles.

Action-adventure žaidimas

plačiau
 
Grand Theft Auto London 1969 [Patarimai, Kodai]

Grand Theft Auto London 1969 - papildymas, arba misijų paketas, žaidimui Grand Theft Auto. Žaidime naudojamas originalus variklis, kuris daro panašiu į Grand Theft Auto, o "gameplay" ir žaidimų mechanika tiksliai kopijuoja "GTA". Kaip rodo pavadinimas, žaidimas vyksta 1969 metais, Londone. Žaidėjas vėl turi atlikti įvairias užduotis nusikaltėlio vaidmenyje, kilti organizuoto nusikalstamumo karjeros laiptais. Laikinas nustatymas leido kūrėjams pridėti prie žaidimo daug nuorodų į 60's kultūrą, įskaitant veikėjo išvaizdą, primenančią James Bond ir tipišką, to laiko, žargono naudojimą. GTA dialoguose Londonas 1969, galima sutikti tokių įsimintinų frazių, kaip "Oy, stop right there!», «You’re nicked!" Ir "You’re brown bread!». Ir, žinoma, žaidime yra pastebimas eismo judėjimas kairiąja puse, priimtas Jungtinėje Karalystėje. 

 

Žaidimo funkcijos:

- žaidimo siužetas vyksta 1969 m. Londone

- 30 naujų transporto priemonių

- 30 naujų misijų

- naujas, šešiasdešimtųjų metų stiliaus, garso takelis

Action-adventure žaidimas

plačiau
 
Duke Nukem - Total Meltdown [Patarimai, Kodai]

Ar Jums patiko žaidimas "Doom"? Ar Jums patinka su ginklais viską smulkinti į gabalėlius? Dabar atsirado tokia galimybė nužudyti viską, kas kruta, pačiais įvairiais būdais, taip pat sugriauti viską aplink. Tai pirmas, tikrai interaktyvus, žaidimas! Portuotas tiesiai iš personalinio kompiuterio. Taip pat yra bonusas PS1 platformai - dvi kampanijos!. Grafika nėra supaprastinta, lyginant su originalu. Daug šaudymo, begalė priešų, labai daug humoro.

Vienas iš nuostabiausių pirmojo asmens šaudyklių.

First-person shooter žaidimas

plačiau
 
Duke Nukem- Time To Kill [Patarimai, Kodai]

Šio žaidimo įvykiai vyksta netrukus po Duke Nukem: Total Meltdown.

Duke Nukem: Time To Kill - gerai žinoma trečiojo asmens šaudyklė, kurioje Duke, reikės atlikti daug įdomių misijų. Jis kovos su kiaulėm - mentais ir driežais, kurie nuolat šaudys į jį. Žaidimas turi gražius garso takelus, ypač pirmojoje misijoje.

Šio žaidimo įvykiai vyksta netrukus po Duke Nukem: Total Meltdown. Duke atsipalaiduoja bare su buteliu alaus, kai staiga pasirodo kiaulės ir pradeda viską griauti. Duke susidoroja su jais, bet pastebi, kad kai kurie iš jų pabėga į praeitį, kad užgrobtų pasaulį, iki gimstant pagrindiniam veikėjui.

Third-person shooter žaidimas

plačiau
 
Duke Nukem 3 - Land Of Babes [Patarimai, Kodai]

Trečioji ir paskutinė brutalaus Duke Nukem žaidimo dalis, skirta Playstation 1 konsolei. Suderinusi nuostabią grafiką ir puikų siužetą. 

Vis dėlto ateiviai sugebėjo kontroliuoti mūsų planetą.

Šį kartą turite išgelbėti planetą, kurioje gyvena merginos, nuo nežemiškų įsibrovėlių (senų Duke pažįstamų). Pridėta daugybė įvairių ginklų ir "jetpack". 23 scenarijaus lygiai.

Yra "multiplayer" režimas (6 lygiai), kuris skiria ekraną įstrižai. Nors nustatymuose galima keisti į klasikinį vertikalų, ar horizontalų padalijimą.

Third-person shooter žaidimas

plačiau
 
Theme Hospital [Patarimai, Kodai]

Jau seniai žinoma, kad geriausias vaistas nuo visų ligų yra juokas. Klasikinių žaidimų serijoje nuo "Electronic Arts", siūlomas visuotinis sveikatos receptas: privačios klinikos, kuri specializuojasi dešimčių juokingų negalavimų gydymui, valdymas. Padėti sergantiems - nepamirštant papildyti banko sąskaitą! - Jūs visada galite išlaikyti savo formą dėl linksmumo ir geros nuotaikos. Būkite sveiki! Jūs vykdote privačios klinikos vadovo vaidmenį, statydami spinteles, tyrinėdami vaistus, įrangą, samdydami personalą, statant įvairius objektus ir daug daugiau visko.

Business strategy žaidimas

plačiau
 
Theme Park [Patarimai, Kodai]

Tai nuostabus verslo strategijos žaidimas. Jūsų užduotis - sukurti geriausią pasaulyje "Kultūros ir poilsio parką". Jūs turėsite pastatyti savo parką nuo nulio. Pirmiausiai turite pasirinkti sklypą, pastatyti ant jo reikalingus pastatus (nuo parduotuvių iki tualetų), įdarbinti darbuotojus (nuo atrakcionų mechanikų iki valytojų), galvoti apie tai, kaip ir kuo pritraukti lankytojus, kaip apsaugoti juos nuo chuliganų ir t.t. Visa tai turite valdyti gana ilgai, kol Jūsų parkas taps geriausiu visuose pagrindiniuose rodikliuose. O banko sąskaita pradės "braškėti" didžiulių sumų. Kiekvienų finansinių metų pabaigoje, gausite statistinę informaciją apie Jūsų reitingus, lyginant su 40-čia konkurentų iš šešių kategorijų: "turtingiausias savininkas", "labiausiai įdomus parkas" ir kt. 

Dėl grafikos šis žaidimas atrodo silpnas, net ant PS1 platformos, nes buvo išleistas 1995 metais. Tačiau viską kompensuoja ekonominiai žaidimo ypatumai. Žaidime yra daug grafikų ir parametrų, leidžiančių sekti ir konfigūruoti beveik bet kurį žaidimo elementą. Jūs užsakinėsite maistą savo greito aptarnavimo restoranams, išstudijuosite naujus atrakcionus, stebėsite parko lankytojų nuotaiką ... visko ir neišvardinsi. Jei žaidėte šį žaidimą ant "Sega MegaDrive", tuomet verta paminėti, kad PS1 versija turi keletą ekonominių patobulinimų. Yra daugybė žaidimo savybių, kurių nėra Sega MegaDrive versijoje. Pradedantiesiems, bus sunku iš pradžių, nes žaidime yra daug skirtingų meniu, nuo kurių pradžioje net akys raibsta. Bet, palaipsniui, prie visų šitų meniu ir lentelių priprantama nesunkiai.

Taigi, priešais jus yra geriausias simuliatorius parko tema, nes vėliau tokie simuliatoriai pasirodydavo labiau supaprastinti, dėl to žanras tampa kazualinis.

Business strategy žaidimas

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   >  >>