į pradžią turinys susisiekite  
PSX ŽAIDIMŲ PRAĖJIMAI, PATARIMAI, KODAI
Hogs of War [Patarimai, Kodai]

Labai įdomus žaidimas, pilnai padarytas 3D, įskaitant pačias kiaules. Tai daugeliu atžvilgių primena gerai žinomą žaidimą Worms - koncepcija ir stilius yra tokia pati, tačiau žaidimas turi trimatę grafiką ir dar daugiau humoro. Kaip ir Worms, kiekvienam judėjimui suteikiama tam tikra laiko trukmė - nuo 10 iki 99 sekundžių. Vienu judesiu galite eiti tik su viena kiaule - šaudyti į priešą, pasiimti pirmosios pagalbos vaistinėlę, apsimesti kaktusu ar pakeliauti reaktyvine raketa. Dėka "Hogs of War", žanras išėjo iš jo dvimačių gniaužtų, naujos idėjos ir humoras įkvėpė gyvybę į šį įdomų ir labai juokingą žaidimą. Žaidime yra daugybė ginkluotės. Kiekvienas ginklas yra unikalus ir skirtas konkrečioms užduotims atlikti. Štai kodėl čia nėra bombardavimų, valdomų super avių ir milžiniškų bronzinių asilų. Žaidimas, nors ir  grynai su anglišku humoru, tačiau taktika ir strategija po pirmųjų penkių misijų, išeina į pirmą planą.

Strategy žaidimas

plačiau
 
Nightmare Creatures [Patarimai, Kodai]

1834 metai. Londonas. Žymus mokslininkas Adam Crowley užsiima okultiniais mokslais ir juodąja magija. Po kiek laiko, miesto gatvėse pasirodo bjaurios pabaisos, o mirusieji pradeda lipti iš kapų. Priešinsis blogąjam genijui, vienas iš dviejų herojų: Ignatius Blackward (kunigas ir okultizmo ekspertas) ir jo dukra Nadia (biologė).

 

Žaidimo funkcijos:

- monstrų ir ginklų įvairovė

- gera grafika

- siaubinga muzika

Survival horror žaidimas

plačiau
 
Nightmare Creatures 2 [Patarimai, Kodai]

Pirmosios Nightmare Creatures dalies tęsinys. Baisiai kraupus žaidimas. Košmaras tęsiasi. Šį kartą Herbert Wallace, po daugybės eksperimentų dr. Crowley laboratorijoje, yra pasirengęs atkeršyti už savo iškentėjimus. Pusiau gyvas lavonas yra pasiryžęs atsiskaityti su neakenčiamu sadistu Crowley. Ir niekas jo nesustabdys. Pabėgimo iš ligoninės metu, Wallace, ginkluotas tik kirviu, turės susidurti kovoje, su eksperimentų vaisiais.

Šlykštūs mutantai, supuvę kūnai, kraujas ir siaubas užpildo "Nightmare Creatures 2" pasaulį. Žaidime rasite puikią trimatę grafiką, platų ginklų pasirinkimą, oponentų įvairovę ir garso takelį iš pačio "Red Zombie".

Survival horror žaidimas

plačiau
 
Syphon Filter [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

Agentūra sužinojo, kad tarptautinės teroristų organizacijos gilumose, gaminami biologiniai ginklai. Jūsų tikslas yra bet kokia kaina užkirsti kelią jų pagaminimui ir platinimui. Jums suteiktas agento, vardu Gabe Logan, vaidmuo, kurio arsenale yra didžiulis pasirinkimas įvairių rūšių ginklų.

Siužetas pasakoja apie specialų agentą Gabe Logan, kuris gauna pavojingą užduotį pašalinti tarptautinį teroristą Eric Rumer. Tačiau netrukus Logan'as sužino, kad Rumer'is sukūrė mirtiną virusą "Syphon Filter". Dabar įprasta baudžiamoji operacija, tapo misija išgelbėti pasaulį. Dalyvaukite didelio masto susišaudymuose su labiausiai klastingais piktadariais pasaulyje.

Third-person shooter žaidimas

plačiau
 
Syphon Filter 2 [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

"Studios 989" siūlo vertą, garsaus žaidimo Syphon filter tęsinį. Ir ko tik jums neteks padaryti..., tai ir šnipinėti, sabotažas, pašalinti liudininkus, dalyvauti visapusiškose karo operacijose ir brautis vienam per miškus, veikti visiškai skirtingu oru, laiku ir geografinėmis sąlygomis ... Didelis ginklų pasirinkimas jau net pirmosiose misijose. Nedelsiant gausite prieigą prie beveik dešimties skirtingų tipų įrangos. Syphon filter 2 yra tikra specialiojo agento enciklopedija. Puiki grafika, gerai apgalvotos misijos, labai didelė misijų įvairovė.

Third-person shooter žaidimas

plačiau
 
Syphon Filter 3 [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

Prieš Jus yra ilgai laukta "Syphon Filter 3" dalis. Jūs vėl žaisite už Gabe Logan, Liane Xing ar už kitus profesionalius agentus, priklausomai nuo situacijos. Kovokite su teroristais pasinaudojant ginklų arsenalu, į kurį dabar įeina ir nauji ginklai - rentgeno spinduliuotė, buvimo minos, karabinas su sprogstamais šoviniais ir mirties šautuvas. Nauji mini žaidimai leis Jums įvairiais būdais kovoti su savo priešais.

Third-person shooter žaidimas

plačiau
 
MediEvil [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

Medievil pasaulis yra tamsi, bet gana patraukli vieta. Ne paskutinėje vietoje dėl humoro,  kurio yra pilnas žaidimas. Velnias nėra toks baisus, kaip jį piešia - tai yra du kartus tiesa, lyginant su šiuo žaidimu. Nebijokite mirusiųjų, nebijokite zombių, tai nėra "Resident Evil", tai yra MediEvil! Šiame žaidime jūs turite pravesti savo personažą, nemirtingą Skeletono karį "Sir Daniel Fortesque" (Dan), per 22 lygius, užpildytus mūšio ir mįslių, kad surasti ir sunaikinti blogio burtininką Zarok'ą.

Veiksmas vyksta viduramžiais, o jūs kontroliuojate skeletą su šarvais. Reikalas tame, kad tai yra užburtas žmogus, kuriam reikia atsakymo į jo mįslę. Norėdami sužinoti, kas su juo nutiko, turime praeiti per daugybę lygių, kuriuose mūsų laukia priešai ir kliūtys.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

Action-adventure žaidimas

plačiau
 
Warzone 2100 [Patarimai, Kodai]

"Warzone 2100" yra vienas iš geriausių, jei ne pats geriausias PSone strategijų. Žaidimo akcentas yra tas, kad jis sujungia strategiją (statomos bazės, išgaunami ištekliai, ginamės nuo priešų) ir veiksmą (bet kuriuo metu galite imtis bet kokio savo junito kontrolės ir, pavyzdžiui, eiti juo į ataką).

"Warzone 2100" yra gana populiari RTS (real-time strategy), visiškai išpildyta ant 3D grafikos. Veiksmas vyksta 2100 metais. Klaida branduolinės gynybos sistemoje, paleidžia raketas į miestus. Minutės sprendžia viską ... Miestai griuvėsiuse, žemėje karaliauja epidemija ir badas. "Warzone 2100" skiriamasis bruožas yra galimybė pereiti iš standartinio vaizdo iš viršaus (kaip ir visuose strateginiuose žaidimuose) į bet kurio junito vaizdą nuo trečiojo asmens. Tokiu būdu žaidėjui leidžiama valdyti junitus, kaip šaudyklėje ar veiksmo žaidime.

Real-time strategy

plačiau
 
WarCraft 2 The Dark Saga [Patarimai, Kodai]

Aljansas, kuris buvo beveik nugalėtas per Antrąjį Karą, kontratakai panaudojo vidines Ordos trintis, kurias sukėlė šamanas Guldanas, ieškodamas Sargero kapo. Kai orda kovojo su atšiauriais "Storm Eaters" ir "Twilight" klanais, Aljanso pajėgos atakavo, stumdami Orkas per "Kaz Modan" karalystę iki pat "Dark Portal", per kurias orkai kartą jau buvo įsiskverbę į Azeroth'o pasaulį. Aljanso pajėgos paėmė į nelaisvę ar sunaikino beveik visas Orkas, tačiau kai kurie klanai išvengė nelaisvės ir vadovaujant Killrohui "Dead Eye", grįžo į savo namus "Draenor". Nepaisant to, kad "Dark Portal" buvo smarkiai apgadintas, vieno iš galingiausių Azeroto burtininkų Khadgaro, plyšys visgi išliko tarp tarp pasaulių. Tačiau jis jau nebėra patikima perėjimo tarp pasaulių priemonė. Žaidimo kūrėjai žaidimą papildė 627 lygiais ir priskyrė PLATINUM žaidimui.

Real-time strategy žaidimas

plačiau
 
Tunguska - Legend of Faith [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

Prisijunkite prie Jack Riley, jo keliu į kitą dimensiją ir Jūsų laukia nuostabus nuotykis pasaulyje, pilname paslapčių ir pavojų. Puikus 3D varikliukas, graži ir paslaptinga atmosfera, aktyvūs veiksmai ir kovos.  Visa tai laukia Jūsų žaidime Tunguska: Legend Of Faith. Įdomu tai, kad žaidimas turi tiek kovos žaidimo elementus, tiek kvesto elementus.

Action-adventure žaidimas

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   >  >>