į pradžią turinys susisiekite  
PSX ŽAIDIMŲ PRAĖJIMAI, PATARIMAI, KODAI
Command & Conquer: Red Alert: Retaliation [Patarimai, Kodai]

Command & Conquer: Red Alert: Retaliation - vienas garsiausių ir geriausių realaus laiko strategijos žaidimų, kada nors sukurtų. 

Žmonija atrado naują energijos šaltinį, kuris iš tiesų yra neišsenkantis. Juo tapo Tiberium - mažas, bet labai nuodingas augalas. Dėl šio neįkainuojamo energijos šaltinio, prasidėjo žiauriausia konfrontacija, kuri galų gale viską pavertė karu visame pasaulyje.

Vienoje barikadų pusėje yra GDI jėgos, kitoje NOD brolijos pajėgos. Ir tik žaidėjo pasirinkimas, kurią priimti pusę, lems žmonijos ir pasaulio ateities likimą. Jūs galite pakeisti istoriją. Žaidime esantys vaizdo įrašai nufilmuoti su tikrais aktoriais.

Žaidimo funkcijos:

- 34 misijos ir daugiau nei 100 "Skirmish" režimo žemėlapių

- didžiulis visų rūšių ir specialiųjų ginklų arsenalo pasirinkimas

- vienos iš dviejų kariaujančių šalių pasirinkimas

- puiki žaidimo atmosfera ir adrenaliną sukeliantys garso takeliai

Real - time strategy žaidimas

plačiau
 
Tomb Raider - Pradžia

Tomb Raider žaidimo gimimas

plačiau
 
Tomb Raider 1 [Žaidimo Praėjimas] + [Kodai]

Tomb Raider nuostabiai suderintas action-adventure, su vaizdu nuo trečiojo asmens žaidimas. Su pilna judėjimo laisve trimatėje erdvėje.
Žaidėjui tenka vaidmuo šlovingosios keliauninkės ir archeologės Lara Kroft. Moteriškas variantas Indiana Jones, padaugintas iš Bruce Willis. Lara, seksualus, agresyvus personažas, kuris turi įvykdyti eilę didvyriškų žygdarbių po visą pasaulį. Savo kelionėse, Lara sutiks masę personažų, kurie bandys trukdyti, kad tik ji negalėtų pasiekti tikslo.
Tomb Raider susideda iš galvosūkių, arkados ir nuotykių elementų. Žaidimas padarytas taip, kad, leidžia personažams maksimaliai susilieti su aplinka - vien tik Lara turi virš 2000 mimikos ir judesių elementų, kurie leidžia jai labai švelniai įveikti kliūtis, šokti ir lipti uolomis. Jos inventorius turi daug reikalingų daiktų, kuriuos galima susirinkti, o vėliau ir panaudoti įvairiuose lygiuose. Visas žaidimas susideda iš senovės griuvėsių, piramidžių, požemių, koridorių ir tunelių, kuriuose pilna mirtinų spąstų, sunkių galvosūkių ir įvairių priešų.
Didžiulis Tomb Raider trimatis pasaulis matomas nuo trečiojo asmens pozicijos. Nepriklausomai nuo to, yra dar viena kamera, kurios pagalba galima apžiūrinėti apylinkes (pav., priėjus prie skardžio, ar pažiūrėti, kas laukia už kampo) su vaizdu nuo pirmojo asmens. Tarp žaidimo epizodų galima mėgautis videoklipais, duodančiais Larai (tuo pačiu ir mums) naujas užuominas ir informaciją, kur galima keliauti pagal žaidimo siužetą.

Action-adventure žaidimas

plačiau
 
Tomb Raider II [Žaidimo Praėjimas] + [Kodai]

"Starring Lara Croft"

Iškarto, po išleidimo, žaidimas buvo taip greitai išperkamas, kaip joks kitas, per visą žaidimų industrijos gyvavimo laiką (savo metu).
Lyginant su pirmąja žaidimo dalimi, grafika labai smarkiai pagerėjo. Pridėti nauji judesiai ir padidintas ginklų arsenalas. Į kurį dabar įeina harpūnas, granatsvaidis ir dar daug kitų ginklų.

Anot legendos, Kinijos imperatorius suvienijo Kiniją dėka stebuklingo Siano durklo, kuris paversdavo jį į drakoną. Tibetiečiai priešinosi iš paskutiniųjų ir vienas vienuolis ištraukė šį durklą iš imperatoriaus-drakono krūtinės. Tibeto vienuoliai paslėpė durklą Didžiojoje kinų sienoje. Jo ieškoti leidžiasi anglų archeologė Lara Kroft, kuri turi pergudrauti ir Tibeto vienuolius, ir slaptą senovinę organizaciją Fiamma Nera, vadovaujamą Marco Bartoli ...

Action-adventure žaidimas

plačiau
 
Tomb Raider III [Pilnas Žaidimo Praėjimas] + [Kodai]

"Adventures of Lara Croft"

Trečioji žaidimo dalis išsiskiria pagerinta grafika ir nuotabiu žaidimo siužetu. Atsiradę nauji ginklai ir nauji alpinizmo elementai. Larai pavyksta surasti keturis artefaktus, bet Vilardas gudrybe sugeba iš jos juos paimti. Beprotis mokslininkas nori panaudoti artefaktus ir senovinį meteoritą, kad įgautų aukščiausią ir neribotą magijos galią ir užvaldytų visą pasaulį.

 

Prieš milijonus metų į Žemę nukrito meteoritas Antarktidos saloje, kai planetos klimatas dar buvo šiltas. Pirmieji žmonės, atsikraustę į salą, surado šį meteoritą ir iš jo iškirto 4 artefaktus, kuriuos laikė stebuklingais ir garbino. Po to, kai artefaktai pradėjo rodyti stebuklingas galias, polineziečiai išsigando ir paliko salą. Vėliau klimatas atšalo ir 1834 m. artefaktai buvo rasti keliautojų, kurie juos išvežė. Dr. Mark Willard kompanija 1998 m. pradeda paieškas Antarktidoje, kur, pagal keliautojų užrašus, galima tikėtis rasti meteoritą. Tuo metu Lara Kroft leidžiasi į artefaktų paieškas Indijos šventykloje, dar nežinodama, kad ieškomas artefaktas yra vienas iš 4 meteorito artefaktų, keliautojų senais laikais išvežtų iš Antarktidos...

Action-adventure žaidimas

plačiau
 
Tomb Raider IV [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

"The Last Revelation"

Žaidimas pasakoja apie Laros vaikystę. Pirmoje treniruočių dalyje, Larą moko žinomas archeologas Werner Von Croy, su kuriuo ji ruošiasi dalyvauti archeologinėje ekspedicijoje. 

Po to Lara išvyksta į Egiptą. Kad nugalėtų dievą Setą, Larai būtina gauti įpatingą senovinį amuletą. Lygiai dabar ne vientisi, ir siužetas gana painus. Į vieną ir tą patį lygį, tenka sugrįžti po keletą kartų. Kai kuriuos daiktus, rastus pirmuose lygiuose, galima panaudoti tik žaidimo pabaigoje.
Kūrėjai pagerino žaidimo varikliuką ir pridėjo naujų spec. efektų. Pilnai pasikeitė dizainas visų meniu ir nustatymų. Ir, aišku, pridėta naujų ginklų ir judesių.

Action-adventure žaidimas

plačiau
 
Tomb Raider V [Pilnas Žaidimo Praėjimas] + [Kodai]

"Chronicles"

Kaip tik žaidimas pasirodė prekyboje, fanatai tuoj pat puolė jį pirkti. Visus labai domino, o kas gi nutiko su Lara ketvirtos dalies "The Last Revelation" pabaigoje? Ar išgyveno ji? Atsakymas į šį klausimą po pražaisto žaidimo, taip ir liko atviras...
Grafinio pagerinimo nebuvo pridėta ir žaidimą galima vertinti kaip papildomus praeitų žaidimų lygius. Šis produktas aiškiai yra vertinamas, kaip laikinai užlopyti skylę iki kitos dalies išėjimo, pavadinimu Tomb Raider: The Next Generation. Deja, jis gavosi labai "pilkas", paskutiniame epizode matėsi labai daug "bagų", net iki žaidimo nepraeinamumo.
Pridėta pora naujų judesių, tokių kaip ėjimas virve. O aplamai žaidimas, tai papildomi lygiai prie Tomb Raider 4. Žaidime keturi epizodai, kurie yra Laros draugų prisiminimai apie jos buvusius nuotykius.

Action - adventure žaidimas

plačiau
 
Myst [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

Myst - kultinis kompiuterinis žaidimas, portuotas ant įvairių platformų. Sony Playstation nėra išimtis. Žaidimas tapo pavyzdžiu, kaip kurti nuotykių žaidimus, vėliau sukuriant daugybę panašių tokių projektų.

Istorijoje pagrindinis herojus patenka į paslaptingą Myst salą. Ten jis randa dvi keistas knygas, kurios, iš esmės yra du pasauliai. Šiuose pasauliuose yra įkalinti du broliai, kuriems reikia jūsų pagalbos. Norėdami juos išgelbėti, turite rasti trūkstamus knygų puslapius. Proceso metu turėsite išspręsti daug mįslių ir išvynioti paslaptingų pasaulių ir jų kalinių, paslapčių kamuolį.

Neaiškiomis aplinkybėmis žaidimo herojus, pavadintas kaip "Stranger", suranda neįprastą knygą, pavadinimu "Myst". Herojus atidaro knygą ir mato, kad pirmąjame puslapyje pateiktas paslaptingos salos grafikinis vaizdas. "Stranger" paliečia vaizdą ir persikelia į šį pasaulį, nieko iš tos knygos taip ir neišmokęs.

Žaidimo "Myst" esmė yra ta, kad žaidėjui bus nelengva rasti "raktus", kurie leistų išsiaiškinti daugybę paslapčių, sprendžiant, kokiu būdu galima sužinoti, kas įvyko su profesoriumi ir jo dviem sūnumis. Kai palaipsniui kaupsite informaciją apie jus dominančius personažus, nustebsite atradę paslaptingą visų šių įvykių ryšį.

Graphics-adventure puzzle žaidimas

plačiau
 
Riven: The Sequel to Myst [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

“MYST“ – pirmojo asmens nuotykių žaidimas, su labai didele priešistorija. Jame visiškai nėra žiaurumo, smurto, o jūs paliktas pats sau tyrinėjant įvairias teritorijas. Be to, nereikia su savimi tampytis jokių daiktų, arba nuolat atlikinėti užduotis per laiko limitus. 

Viskas prasideda nuo to, kad randate seną knygą. O kada ją atverčiate, staiga persikeliate į kitą, alternatyvią realybę. Tai ir yra “RIVEN“. Jis buvo sukurtas Atruso, žmogaus stulbinančiai talentingo kurti knygas, kurios perkelia savo skaitytojus į kitus pasaulius.

Jūsų nuotykiai prasideda saloje MYST. Iš čia jūs galite pakliūti į įvairius pasaulius, vadinamus Epochomis. Ir kiekvienoje iš jų, jums reikės išspresti daugybę galvosūkių. Ir jų sprendimai , palaipsniui padeda išsiaiškinti MYST paslaptį. 

Įeikite į apgaulingai gražų pasaulį, kur nė viena paslaptis neguli paviršiuje. Ir niekas nėra tuo, kuo jums atrodo. Jums reikės ieškoti ir tyrinėti, pasitelkiant visą savo intelektą ir intuiciją. Jūs turite leisti Rivenui tapti jūsų pasauliu, kad jo neprarasti.

Riven, tai visų laikų istorija, sukelianti baimę, norus ir jausmus, atrasti gyvenimo tikslus. Būkite pasiruošę pakliūti į Riven‘ą, pasaulį nepanašų į kitus, mums žinomus.

Žaidime beveik 4.000 įkvepiančių paveikslų, 3 valandos nuostabios animacijos, nuostabi grafika ir 2 valandos nenutrūkstamos muzikos ir garso efektų.

Graphics - adventure puzzle žaidimas

plačiau
 
Alien Resurrection [Pilnas Žaidimo Praėjimas]

Alien Resurrection yra žaidimas, kuris pradžiugino "PlayStation" konsolės gerbėjus. Pirmojo asmens šaudyklė su nuostabia grafika. Žaidimas yra tiesiog puikus dėl savo atmosferos. Alien Resurrection iš pradžių buvo suplanuotas kaip trečiojo asmens nuotykiai, tačiau po ilgo apdirbimo žaidimas tapo pirmojo asmens šaudykle. Kaip įprasta, siužetas prasideda nuo to, kad ateiviai įsiveržia į kosminę stotį. Žaidėjams reikės žaisti leitenanto Helen Ripley vaidmenyje, kuri žais slėpynėmis su pačiais baisiausiais monstrais, visoje filmų pramonės istorijoje.

Valdymas labai sėkmingas nebuvo, bet žaidimas buvo išgelbėtas puikia grafika (tiems laikams), geros atmosferos sąlygomis (kurioje iš tikrųjų kartais tapdavo baisu) ir padoraus dizaino lygiais. Apskritai, geras žaidimas, kuris leidžia jums pilnai mėgautis "svetimų" mėsa.

First-person shooter žaidimas

plačiau
 
1   2   3   4   5   6   7   8   >  >>